JEEP® RENEGADE 80ᵀᴴ ANNIVERSARY

 

Nowy Renegade 80th Anniversary czerpie doświadczenie ze wspaniałej przeszłości i przekształca je w odważnego i wyróżniającego się SUVa. Wyposażony jest w przełomową technologię, detale w autentycznym stylu Jeepa® oraz ekskluzywny emblemat 80th Anniversary, który nadaje mu charakter w środku i z zewnątrz.

 

Wrangler-80th

EKSKLUZYWNY EMBLEMAT

 

Jedną z podstawowych cech Jeepa® jest jego autentyczność. Aby być unikalnym i oryginalnym od 1941 r. do dzisiaj, musiał ciągle udowadniać swoją jakość i podnosić standardy. Dlatego zasłużył na pokazanie jego wszystkich wybitnych osiągnięć. Ekskluzywny emblemat 80th Anniversary został umieszczony obok emblematu Renegade na klapie bagażnika oraz w środku, na desce rozdzielczej, dywanikach i przednich siedzeniach.

 

PRZEŁOMOWA TECHNOLOGIA

 

Ta specjalna, limitowana edycja to połączenie ośmiu dekad doświadczenia z najnowszą technologią. Jeep® Renegade 80th Anniversary jest wyposażony w system multimedialny z 8,4-calowym ekranem dotykowym, DAB i nawigacją, które łączy się z Twoim smartfonem i integruje usługi Uconnect™.

 

18-CALOWE ALUMINIOWE OBRĘCZE KÓŁ

 

Jedyne w swoim rodzaju podejście do każdego terenu to znak firmowy Jeepa®. Dlatego Renegade 80th Anniversary wyposażony jest w 18-calowe aluminiowe obręcze kół Crystal Granite, które podkreślają silną i niepodrabialną osobowość, dla osób, które od zawsze są przyzwyczajone do wyróźniania się z tłumu.

 

MOC I KOMFORT

 

Jeep® Renegade 80th Anniversary jest dostępny z silnikiem 1.3 T4 o mocy 150 KM połączonym z dwusprzęgłową skrzynią automatyczną DDCT, abyś miał moc odpowiednią do Twojego stylu jazdy.

 

NIESKAZITELNY STYL JEEPA®

 

Gdy wsiadasz do Renegade 80th Anniversary, chwytasz za kierownicę zaawansowanego technologicznie pojazdu zainspirowanego legendarnym dziedzictwem Jeepa®. Wnętrze charakteryzuje się wyrazistymi i imponującymi detalami, podkreślonymi przez lśniące czarne akcenty. Na fotelach znajdziemy tapicerkę z nowym, diamentowym wzorem z szarym wykończeniem, ekskluzywnymi przeszyciami i napisami „80th Anniversary”; dostępną również w wersji skórzanej. Ekran powitalny systemu multimedialnego stwarza niepowtarzalnę atmosferę Jeepa®, podczas gdy logo 80th Anniversary na desce rozdzielczej i dywanikach wzmacnia jego autentyczność.

 

 

Niepowtarzalny z natury

Osobowość charakteryzująca Jeepa® przez lata została odzwierciedlona w Renegade 80th Anniversary. Kultowy przedni grill z siedmioma szczelinami posiada chromowane wykończenie wokół siedmiu pierścieni, które znajdują się pod emblematem Jeepa® na masce. Więcej chromowanych akcentów pojawia się na otworach wentylacyjnych pod światłami LED. Dach może być w kolorze nadwozia lub czarny, a emblemat 80th Anniversary znajduje się na drzwiach obok logo Renegade. Obudowy lusterek w odcieniu Crystal Granite i lśniący, czarny profil przyciemnianych szyb stanowią wykończenie dopełnienie całości.

JEEP®, legenda która narodziła się w 1941 r.

 

W 1941 r. armia amerykańska była wyposażona w pojazd z napędem na cztery koła, wystarczająco odporny i uniwersalny, aby sprawdzić się w każdym terenie. Ten pojazd ogólnego użytku był znany jako GPV (General Purpose Vehicle), ale używano tylko dwóch pierwszych liter (wym. dżi pi): Jeep®. Tak narodziła się legenda świata motoryzacji. Jej wcieleniem stały się awangardowe modele, cieszące się uznaniem z powodu ich niezrównanych osiągów oraz wrodzonemu zmysłowi przygody, które wciąż charakteryzują dzisiejsze Jeepy®.