JEEP® WRANGLER 80ᵀᴴ ANNIVERSARY

 

Jeep® Wrangler 80th Anniversary jest wyposażony w zaawansowaną technologię, luksusową kabinę, ekskluzywne detale i dedykowane emblematy 80th Anniversary, które wzbogacają nadwozie oraz wnętrze.

 

Wrangler-80th

EKSKLUZYWNY EMBLEMAT

 

Dedykowany emblemat 80th Anniversary, który podkreśla, że pojazd jest edycją specjalną, znajduje się na nadwoziu obok emblematu Wrangler, oraz wewnątrz, na desce rozdzielczej.

 

PAKIET TECHNOLOGII

 

Edycja specjalna Jeep® Wrangler 80th Anniversary jest wyposażony w pakiet nowoczesnej technologii. System monitorowania martwego pola (Blind Spot Monitoring) z wykrywaniem przeszkód za pojazdem (Rear Cross Path) zapewniają bezpieczeństwo i pełną kontrolę, a dzięki bezkluczykowemu dostępowi Keyless Enter 'N Go™ możesz zablokować i odblokować drzwi oraz uruchomić lub wyłączyć silnik bez dotykania pilota.

 

18-CALOWE ALUMINIOWE OBRĘCZE KÓŁ

 

Nowa edycja specjalna Wrangler 80th Anniversary wyposażona jest w 18-calowe aluminiowe obręcze kół w kolorze Granite Crystal, które podkreślają jego silną i niepowtarzalną osobowość dla tych, którzy są przyzwyczajeni do wyróżniania się z tłumu.

 

LEGENDARNE DOPRACOWANIE

 

Kabina pasażerska nowej edycji specjalnej Jeep® Wrangler 80th Anniversary jest luksusowo wykończona i dopracowana w każdym detalu: obszyte skórą siedzenia i deska rozdzielcza od razu przyciągają wzrok, a dywaniki podłogowe Berber i ekskluzywna podsufitka dopełniają wrażenia luksusu.

 

GALERIA

IKONA STYLU

 

Nowa edycja specjalna Wrangler 80th Anniversary stanowi prawdziwą ikonę stylu dzięki luksusowemu wnętrzu. Obszyte skórą fotele i deska rozdzielcza z przeszyciami Light Tungsten, dywaniki podłogowe Berber oraz emblemat 80th Anniversary to tylko niektóre z detali, które stanowią o autentyczności tego Jeepa®.

 

 

GENETYCZNA EWOLUCJA JEEPA®

Siedmioszczelinowy grill oraz obramowanie przednich reflektorów nowej edycji specjalnej Wranglera 80th Anniversary są podkreślone wykończeniem w kolorze Neutral Grey oraz uzupełnione emblematami i ekskluzywnymi, dedykowanymi 18-calowymi aluminiowymi obręczami kół w kolorze Granite Crystal. Razem tworzą stylistykę, która jest zarówno nowoczesna, jak i zgodna z tradycją Jeepa®.

JEEP® LEGENDA ROZPOCZĘTA W ROKU 1941

 

W 1941 r. amerykańska armia posiadała wytrzymały pojazd 4x4, który radził sobie w każdym terenie i warunkach pogodowych. Ten rodzaj samochodu był zwany GPV (General Purpose Vehicle, czyli pojazd użytku ogólnego), ale potocznie używało się skróconej wersji, pochodzącej od dwóch pierwszych liter GP (wym. dżi pi): Jeep®. Tak narodziła się legenda motoryzacji. W kolejnych latach firma tworzyła przełomowe modele znane z ich niezrównanych możliwości i silnego charakteru podróżnika, które do dziś wyróżniają Jeepa®.